Jaudinanti istorija apie džiaugsmą dovanoti save kitiems

Jaudinanti istorija apie džiaugsmą dovanoti save kitiems

Prieš metus Amanda Vans turėjo viską – mylintį vyrą, plačią giminę, draugų ir darbą intensyviosios naujagimių terapijos skyriuje. Tačiau viena diena sugriovė viską. Tą dieną ji prarado kūdikį. Dabar Amandos širdis tuščia.

Vaiko netekties skausmą išgyvenanti moteris niekaip negali atsigauti. Ji šalinasi žmonių, jai nelengva bendrauti su vaikus auginančiais giminaičiais. Kol kas Amanda nepajėgia grįžti ir į savo senąjį darbą – rūpintis kitų sergančiais naujagimiais jai be galo sunku. Padėtį dar labiau apsunkina santykiai su vyru, kuris taip pat labai skaudžiai išgyvena vaiko netektį ir kenčia matydamas nelaimės sugniuždytą žmoną. Amanda jaučia, kad juodu tolsta vienas nuo kito. Tad netikėtas kaimynės Emilijos prašymas lydėti ją kelionėje į Izraelį moteriai pasirodo kaip galimybė bent laikinai pabėgti nuo savo gyvenimo. Nepaprastas aplinkybių sutapimas lemia, kad jaunosios amerikietės kelionė į Jeruzalę tampa atsaku į nepažįstamos moters maldas. Tačiau ar į jos maldas bus atsakyta? Ar jos gyvenimas pasikeis?

„Nepažįstamosios malda“ – tai ne tik jautrus pasakojimas apie praradimą, skausmingą patirtį ir neviltį. Tai graži istorija apie gydančią meilės ir draugystės galią, atleidimą ir atsidavimą kitiems, kančios prasmę žmogaus gyvenime.


Davis Bunn, Nepažįstamosios malda

Iš anglų kalbos vertė Vilma Rinkevičiūtė
Viršelio dailininkas Romualdas Balinskas

Įsigyti šią knygą galima ČIA

Dalintis