Knyga apie mylintį ir švelnų Tėvo apkabinimą

Knyga apie mylintį ir švelnų Tėvo apkabinimą

Tai graži ir vilties sklidina knyga. Labai svarbi knyga. Patyriau Šventosios Dvasios veikimą, kai skrisdamas lėktuvu skaičiau jos rankraštį. Ten, lėktuve, staiga pasijutau priartintas prie tam tikros tiesos šventovės. Tuose puslapiuose buvo aiškiai justi Dvasia, tą akimirką grąžinanti mane į Tėvo širdį. Tarytum skęstantis žmogus, visomis išgalėmis mėginantis iškilti į paviršių ir siurbtelėti oro gurkšnį, pajutau pradedantis suvokti Dievo meilę man ir tai, ką reiškia būti Jo sūnumi. Nealas Lozano neklysta – grįžti į Tėvo širdį yra karščiausias ir ryžtingiausias siekis.

Johnas Eldridge’as, populiarus rašytojas, knygų Ilgesys, Vyro kelionė, Laukinis širdyje. Atskleidžiant vyro sielos paslaptį, Žavingoji. Atskleidžiant moters sielos paslaptį, autorius

Nealo Lozano knygoje Tėvo širdis atsiskleidžia Tėvo meilės tiesa ir grožis, teikiantys gyvenimą kiekvienam iš mūsų. Autoriaus pastangomis Tėvo švelnią meilę lengva apčiuopti ir suvokti. Per pasakojimus, kontempliatyvius apmąstymus ir asmenines maldas esame kviečiami iš naujo priimti didžiausią dovaną – mylintį ir švelnų Tėvo apkabinimą.


Neal Lozano, Matthew Lozano, Tėvo širdis

Iš anglų kalbos vertė Rita Vidugirienė
Viršelio dailininkas Romualdas Balinskas

Įsigyti šią knygą galite ČIA

Dalintis