Maldynas „Nes Jo Gailestingumas amžinas“

Maldynas „Nes Jo Gailestingumas amžinas“

maldynas-600

Jūsų rankose – maldynas, padėsiantis melsti Dievo Gailestingumo. Šios maldos – tai Jėzaus apreikšti, Bažnyčios ir šventųjų žodžiai, duoti kreiptis į Dievą. Tai penas Jūsų sielai, kad melsdamiesi ir mąstydami geriau pažintumėte bei giliau suvoktumėte Dievo Gailestingumo slėpinį. Linkiu, kad šie žodžiai palaipsniui taptų gyvi Jūsų gyvenimo žodžiuose ir darbuose. Prašykite šiais žodžiais Viešpaties gailestingumo sau ir visam pasauliui!

„Gailestingumas yra Dievą ir žmogų suvienijantis kelias, nes atveria širdį vilčiai, kad esame visada mylimi, nepaisant mūsų nuodėmingumo“, – sakė popiežius Pranciškus, skelbdamas Gailestingumo jubiliejų. Telydi čia esančios maldos Jus link Sutaikinimo sakramento, per kurį patiriame Viešpaties gailestingumą. Išgyvenkime didžią Dievo gailestingumo malonę savo širdyje ir gyvenime vis iš naujo.

Patyrę Dievo gailestingumą per nuodėmių atleidimą neškime jį kitiems. Jėzus ses. Faustinai yra sakęs: „Pateikiu tris būdus būti gailestingai artimui: pirmas – darbas, antras – žodis, trečias – malda; šiose trijose pakopose telpa gailestingumo pilnatvė, ir tai yra nepaneigiamas meilės man įrodymas. Taip siela garbina ir teikia šlovę mano gailestingumui“ (Dien. 742).

Tegul Dievui teikiama šlovė išryškėja mūsų gyvenime gailestingumo darbais, žodžiais ir malda. Jubiliejiniais gailestingumo metais išleistas maldynas tepadeda geriau pažinti Dievo Gailestingumą, gyventi juo ir liudyti jį kiekvieną dieną.


† Gintaras Grušas
Vilniaus arkivyskupas metropolitas

Įsigyti šią knygą galima ČIA

Dalintis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.